Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Behajte, vaše preteky vás potrebujú! Letné číslo Behame.sk už v predaji

Behajte, vaše preteky vás potrebujú! Letné číslo Behame.sk už v predaji
Letné číslo magazínu BEHAME.sk v predaji od 10. júla.
Meno Juraj Karpiš je mnohým známe. Popredný slovenský ekonomický analytik a autor jednej z najpredávanejších slovenských kníh o financiách pomáha mnohým ľuďom prekonať finančnú krízu a postúpiť na vyššiu úroveň. Pred časom však sám čelil jednej kríze. Pred fyzickým chradnutím a úpadkom do komfortnej zóny ho zachránil (aj) beh.
 
Inšpiratívny rozhovor s Jurajom Karpišom je len jedným z lákadiel, ktoré vám servírujeme v letnom čísle magazínu behame.sk. Či už oddychujete niekde na pláži alebo doma na záhrade v tieni košatého stromu, alebo poctivo plníte pracovný plán, veríme, že bude opäť vašim príjemným spoločníkom.

Prezradíme, čo by rozhodne nemalo chýbať vo vašej chladničke, špajze a na tanieri, prečo potrebuje naše telo horčík a kde ho vziať, aj to, čo signalizuje bolesť holene. Určite ste si v poslednom čase všimli, že hitom viacerých miest a mestečiek sa stali kolobežky (najmä elektrické). Ale možno netušíte, že kolobežka (tá klasická, na vlastný pohon) môže byť skvelým doplnkom bežeckej prípravy.
 
Margaréta Vráblová má 18 rokov a je vychádzajúcou hviezdičkou slovenského triatlonu. Ivana Kuriačková už je stálicou, ktorá má za sebou úspešné juniorské obdobie a po zavŕšení štúdia sa opäť vrátila do vrcholového športu. Obe majú podobný príbeh, ktorý ukazuje, aké kľúčové miesto v slovenskom športe majú zapálení rodičia.
 
V letnom čísle sa venujeme aj ďalšej aktuálnej téme. Po odznení pandémie čelia mnohí organizátori bežeckých pretekov (vrátane tých na Slovensku) dvom dôležitým úlohám – presvedčiť bežcov, aby sa na podujatia vrátili, a zároveň nastaviť cenovú politiku tak, aby sa čo najlepšie vyrovnali so zvýšenými nákladmi. Aj prostredníctvom behame.sk vás preto chceme vyzvať: Poďte bežať. Vaše preteky vás potrebujú! 

8.7.2023 / Ostatné / Autor: br