Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Beh je elixír mladosti, nalejeme vám z neho plnými dúškami. Zimné číslo Behame.sk už v predaji

Beh je elixír mladosti, nalejeme vám z neho plnými dúškami. Zimné číslo Behame.sk už v predaji
Zimné číslo magazínu BEHAME.sk v predaji od 10. januára.
Nedávno som opäť po dlhšom čase stretol dlhoročného známeho. Už má trochu ďalej od šesťdesiatky a bližšie k sedemdesiatke, ale stále je vo výbornej fyzickej kondícii a vyžaruje z neho duševná pohoda. „Behávam,“ prezradil. Nie týždeň, dva, ani zo tri mesiace, ale už dlhšie. Aj on je živý príklad toho, že beh je elixír mladosti. A my vám z neho nalejeme plnými dúškami v zimnom vydaní magazínu Behame.sk.
 
Dávate si na Nový rok rôzne predsavzatia? Do ich plnenia sa treba pustiť s mierou. Nutričná expertka Veronika Hanáková vysvetlí, aké sú riziká, keď to niekto preženie a prejde z jedného extrému do druhého.
 
Patrik Krajčovič, ktorý má na konte množstvo úspechov v rôznych disciplínach Spartan Race na Slovensku aj v zahraničí, poradí začínajúcim aj pokročilým hobby bežcom, ktorí sa chcú zlepšovať.
Keďže je zima a na mnohých miestach pokrýva bežecké trasy sneh a ľad, určite sa vám zídu postrehy, čo si do takéhoto terénu obuť a čo si do chladného počasia obliecť. V zimnom čísle magazínu Behame.sk vám predstavíme najstarší český maratón a ponúkneme aj spoveď behajúceho kňaza Pavla Semelu. „Najskôr som sa išiel prebehnúť asi na pol hodiny a zistil som, že to nie je také hrozné, ako som si to pamätal z telocviku na gymnáziu,“ spomína.
 
Tvár z titulky je Daniela Vojtasová, Miss Slovensko 2023 a dievča so zaujímavým príbehom. Kedysi vrhala guľou aj kladivom, jej vášňou je tanec, študuje na univerzite marketing a k tomu všetkému aj behá.
 
Na svoje si prídu aj milovníci skialpinizmu a pridáme tradične rady lekára, bežecké novinky či recepty (nielen) pre bežcov.
 
Veľa odbehnutých kilometrov v roku 2024 vám želá Behame.sk. 

10.1.2024 / Ostatné / Autor: br