Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Značka New Balance sa stáva oficiálnym partnerom ČSOB Bratislava Marathon

Značka New Balance sa stáva oficiálnym partnerom ČSOB Bratislava Marathon
Americká značka New Balance sa stáva oficiálnym partnerom ČSOB Bratislava „Marathon 2022“, ktorý sa uskutoční v uliciach hlavného mesta už 03.04.2022.
Po partnerstvách s London Marathon, Warszawa Marathon alebo celosvetovo známom a uznávanom New York City Marathon sa značka New Balance, s najdlhšou tradíciou výroby športovej obuvi na svete, stáva hrdým partnerom aj najväčšej bežeckej udalosti na Slovensku. New Balance tak podporuje svoju základnú ideu ponúkať bežcom tu najpohodlnejšiu obuv a rozvíjať športové komunity.


 
„Sme nadšení zo začiaku spolupráce s New Balance, ktorý je partnerom mnohých svetových maratónov. Je pre nás cťou, že sa v tomto roku 2022 stáva partnerom aj nášho ČSOB Bratislava Marathon. NB vnímame ako progresívnu značku a veríme, že spoločne prinesieme účastníkom našich bežeckých akcií množstvo zaujímavých aktivít. Mali sme možnosť vidieť na vlastné oči, ako sa značka prezentovala napríklad na maratóne v New Yorku a v Londýne. Je na nás, aby sme spoločne priniesli nový zážitok aj pre bežcov na Slovensku. Účastníci kráľovskej disciplíny - maratónu - sa v cieli môžu tešiť na funkčné tričko NB. Je naozaj nádherné a bude pre každého “finishera” perfektnou odmenou za dosiahnutý výkon!”, netajil sa radosťou nad novým partnerstvom Peter Pukalovič, marketingový riaditeľ ČSOB Bratislava Marathon. 

V čom vyraziť nie len na Maratón?

Či už s behom iba začínate alebo ste zanietený bežec, New Balance má oblečenie a hlavne obuv pre všetky kategórie a pre všetkých milovníkov tohoto športu.

Inšpirujte sa našim výberom.
 O New Balance

New Balance Athletic s centrálou v Bostone sa zameriava na vybudovanie celosvetovej značky pre atlétov, ktorí ju budú hrdo nosiť a na podporu športových komunít. New Balance športové a life-stylové oblečenie je vyrábané a produkované v USA už viac ako 75 rokov. Firma vlastní aj 5 tovární v Novom Anglicku a jednu vo Fimby v UK. New Balance zamestnáva viac ako 7000 spolupracovníkov po celom svete a v roku 2021 vykázala firma celosvetové tržby vo výške 4,4 miliardy USD.31.3.2022 / Novinky / Autor: Promo /  Foto: ČSOB Bratislava Marathon a New Balance