Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Vzdať sa? Ani náhodou! Jarné číslo magazínu Behame.sk je už predaji

Vzdať sa? Ani náhodou! Jarné číslo magazínu Behame.sk je už predaji
Jarné číslo magazínu BEHAME.sk nájdete v predaji od 10. apríla.
Iste to poznáte. Nohy sú ťažké, hlava už odmieta spolupracovať a cieľ je ešte v nedohľadne. Kríza Čo robiť? Najjednoduchšie je vzdať sa. Na pretekoch, v tréningu aj v životných skúškach. Svoje o tom vie aj Richard Štěpánek, hendikepovaný športovec, motivátor a jedna z ústredných postáv ďalšieho vydania magazínu Behame.sk. Zlomom v jeho živote bola autonehoda, po ktorej prišiel o ruku. Ako sa s tým vyrovnal, prečo sa rozhodol absolvovať preteky na tisíc míľ a ako to dopadlo?

Málo spím a veľa stíham, vraví o sebe slovenská atlétka Žofia Naňová. Lanská halová majsterka Slovenska v behu na 800 m je dôkazom, že radosť z pohybu, výkonnostné napredovanie a s tým súvisiace úspechy môže beh prinášať komukoľvek a v akejkoľvek životnej etape. Jej príbeh môže byť pre mnohých inšpiráciou.

Richarda Vargu poznajú športoví fanúšikovia ako triatlonistu, slovenského reprezentanta a účastníka olympijských hier. Aj jeho čaká nová éra. Z klasického olympijského triatlonu chce tento rok preskočiť na dlhý, známy ako Ironman. Namiesto necelých dvoch hodín strávi na trati osem. A to už je podstatný rozdiel. Na čo si v premiére trúfa? Aj to sa dozviete, keď sa začítate do jarného čísla Behame.sk.

A okrem toho množstvo zaujímavostí a užitočných informácií: Koľko vydržia bežecké topánky? Pomôžu pri behu palice? A čo keď ma trápi bolesť stehna?
V roku 2022 vám želáme najmä radosť z behania a veľa odbehaných kilometrov. A keď príde kríza, skúste sa nevzdať.  


8.4.2022 / Novinky / Autor: br