Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

VIDEO: Garmin predstavil nové inteligentné hodinky s neobmedzenou výdržou batérie

VIDEO: Garmin predstavil nové inteligentné hodinky s neobmedzenou výdržou batérie
Nová séria prichádza v dvoch veľkostiach : Instinct 2 s lunetou 45 mm a Instinct 2S s lunetou 40 mm pre menšie a ženské zápästia. 
Garmin predstavil sériu Instinct 2 – nový prírastok do populárnej rodiny odolných inteligentných hodiniek s dôrazom na silné individuality. Vyrobené sú tak, aby odolali každému elementu a s technológiou, ktorá umožňuje neobmedzenú výdrž batérie (na vybraných modeloch). Dve veľkosti, záplava nových farieb a množstvo pridaných funkcií pre monitoring aktivity a zdravia, športy, či každodenné používanie.

Okrem nových žiarivých farieb ponúka séria Instinct 2 aj štíhlejší profil a dve veľkosti. Tradičná 45 mm luneta a nový Instinct 2S s menšou 40 mm lunetou pre ľudí s menším zápästím a pre ženy. Nový perfektne čitateľný displej s väčším rozlíšením je chránený chemicky tvrdeným sklíčkom, ktoré vám dodá istotu aj pri drsnejšom zaobchádzaní. Celá séria aj naďalej plní vojenské normy MIL-STD-810 pre termálny a nárazový šok a vodoodolnosť 100 metrov. Ďalšie prispôsobenie svojim potrebám získate vďaka kompatibilite s Garmin Connect IQ store (CIQ) s ďalšími aplikáciami, widgetmi, obrázkami pozadia, dátovými poľami.
Tento obsah tretích strán nie je zobrazený, kvôli chýbajúcemu povoleniu cookies tretích strán. V prípade, že chcete toto povolenie udeliť, môžete tak spraviť v nastaveniach cookies

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:
https://www.youtube.com/embed/Fmh49IKwcCo


Nová séria prináša aj značné vylepšenie výdrže batérie. Hodinky môžete kontinuálne používať 4 týždne v móde inteligentných hodiniek a vďaka pokroku solárnej technológie dokážu modely Instinct 2 Solar fungovať nepretržite v režime hodiniek. Toto je úplne nový štandard výdrže batérie pre Garmin. Neobmedzená výdrž batérie je dostupná len pre modely s velkosťou 45mm Instinct 2 Solar v režime inteligentných hodiniek. Výdrž batérie predpokladá minimálne 3 hodiny používania vonku na slnku s intenzitou 50,000 lux.

Instinct 2 ponúka kompletný balík sledovania aktivity a zdravia od Garmin-u, vrátane Skóre Spánku a novej funkcie Zdravotná Snímka, ktorá zaznamená úroveň Body Batery, stres, tepovú frekvenciu.

Športových nadšencov potešia nové metriky ako Vo2 Max, kondičný vek, Tréningový stav/záťaž/efekt, doba zotavenia a HITT tréningy či Denne Odporúčané Tréningy. Hodinky majú predinštalované množstvo športových apiek vrátane Multišport, ktorá umožňuje prechody medzi aktivitami pri zachovaní celkového času/vzdialenosti.
10.2.2022 / Novinky / Autor: br /  Foto: garmin