Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

VIDEO: Garmin predstavil nové hybridné GPS hodinky Instinct Crossover

VIDEO: Garmin predstavil nové hybridné GPS hodinky Instinct Crossover
Nový hybridný model Garmin Instinct Crossover spája klasické analógové (ručičkové) hodinky a smart hodinky pod jedno mimoriadne odolné sklíčko.
Aj nová generácia hodiniek zostáva verná svojmu určeniu a verzatilite pre široké spektrum aktivít a tiež počas celého dňa s kompletnou sadou funkcií na sledovanie aktivity a zdravia.

Rovnako ako v Garmin Instinct 2 nájdeme aj v novinke monochromatický displej s antireflexným povrchom, s rozmermi 23 x 23 mm a s rozlíšením 176 x 176 pixelov. Keďže sú to hybridné hodinky, tak sa nad displejom nachádzajú ešte luminiscenčné (Super-Luminova Pigment) analógové ručičky, ktoré sú jasné, dobre čitateľné a neuveriteľne spoľahlivé. Integrovaná technológia RevoDrive zaisťuje presné analógové meranie času.
 
Robustné puzdro hodiniek je vyrobené z kompozitných materiálov fibre-reinforced polymer s odolným sklíčkom voči poškriabaniu - Power Glass. Mimoriadne odolná konštrukcia a ďalšie parametre spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G pre vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu.
Športových nadšencov potešia metriky ako VO2 Max, tréningový stav/záťaž/efekt, doba zotavenia, HITT tréningy či Denne odporúčané tréningy. Hodinky majú predinštalované množstvo športových apiek vrátane Multišport, ktorá umožňuje prechody medzi aktivitami pri zachovaní celkového času/vzdialenosti.

Tento obsah tretích strán nie je zobrazený, kvôli chýbajúcemu povoleniu cookies tretích strán. V prípade, že chcete toto povolenie udeliť, môžete tak spraviť v nastaveniach cookies

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:
https://www.youtube.com/embed/DaMU41Sgmqo

Čistokrvných bežcov potešia pokročilé bežecké metriky, ktoré sú dostupné po pripojení kompatibilného (voliteľného) pulzomeru HRM-Pro (Plus) alebo Running Dynamics Pod-u. Merania poskytujú komplexný náhľad na techniku behu a výkonnosť vo vzťahu k očakaváným výsledkom. Meranie dĺžky kroku je užitočné vo vzťahu s dosahovanými tempami vašich behov. Funkcia Vertikálny pomer (Vertical Ratio) je prezentovaná ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Inými slovami táto funkcia dokáže zmerať efektívnosť pomeru dĺžky kroku a vertikálnej oscilácie pri behu s cieľom zvýšiť efektivitu vášho behu.
 
Dlhá výdrž batérie je dôležitá, aby ste sa o hodinky nemuseli každý deň starať alebo neustále myslieť na zostávajúcu výdrž batérie. Novinky ponúkajú až 28 dní a nocí v režime smart hodiniek. Model Solar je navyše vybavený efektívnym solárnym dobíjaním pre mimoriadne predĺženie výdrže batérie (až 31 hodín GPS záznamu) pri vašich aktivitách.
 
Hodinky budú dostupné v mesiaci december za MOC 549,99€, vo verzii SOLAR za 599,99€, Instinct Crossover Solar (Tactical verzion) za 649,99€. 
17.11.2022 / Novinky / Autor: br /  Foto: Garmin