Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

VIDEO: Garmin predstavil Forerunner 955 Solar. Prvé bežecké hodinky so solárnym nabíjaním

VIDEO: Garmin predstavil Forerunner 955 Solar. Prvé bežecké hodinky so solárnym nabíjaním
Nový Forerunner 955 sa dodáva iba v jednej veľkosti s puzdrom s priemerom 46,5 mm.
Pokiaľ ide o technické parametre, tak tu máme dotykový displej s rozlíšením 260 × 260 pixelov s priemerom 1,3 palca čím je o niečo väčší ako mal predchodca Forerunner 945, ktorý mal 1,2-palcovú obrazovku a rozlíšenie 240 x 240 pixelov. Dotykový displej je rozšírením zaužívaného 5-tlačidlového ovládania a využijete ho hlavne pri bežnom dennom používaní, či pri požívaní mapy. Dotyk sa pri športovej aktivite automaticky zamkne a ovládanie funguje len tlačidlami (nastaviteľné).

Tento obsah tretích strán nie je zobrazený, kvôli chýbajúcemu povoleniu cookies tretích strán. V prípade, že chcete toto povolenie udeliť, môžete tak spraviť v nastaveniach cookies

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:
https://www.youtube.com/embed/lXxmbfEC6YQ
Jedným z najväčších vylepšení hodiniek je pridanie viacpásmového GPS, vďaka čomu je zabezpečený prístup k niekoľkým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS, Galileo a BeiDou) a väčšiemu počtu frekvencií vysielaných z navigačných satelitov čo poskytuje väčšiu presnosť v oblastiach, kde sa signály GNSS odrážajú, alebo majú slabé pokrytie. Vďaka tomuto vylepšeniu sú zabezpečené presné hodnoty odbehnutej vzdialenosti a rýchlosti v náročnom teréne. Ďalším vylepšením je nová miniaplikácia Preteky, vďaka ktorej sú všetky informácie o vašom dni „D“ na jednom mieste. Poskytne vám navrhovaný cvičebný plán, aby ste dosiahli svoj cieľ, odpočítavanie dní do štartu pretekov, predpoveď počasia a predpoveď vášho výsledného času (na základe vašej kondície a predošlých výkonov). 

Štandardný model Forerunner 955 dokáže byť v prevádzke až 15 dní v režime inteligentných hodiniek a 42 hodín v režime GPS. Ak sa rozhodnete pre solárnu edíciu so sklíčkom Power Glass, táto doba sa zvýši na 20 dní v režime inteligentných hodiniek a 49 hodín v režime GPS.
  
Forerunner 955 sa dodáva iba v jednej veľkosti s puzdrom s priemerom 46,5 mm a je dostupný v dvoch verziách, štandardnej a solárnej, pričom obe sa dodávajú v čiernej a bielej farbe. 
3.6.2022 / Novinky / Autor: br /  Foto: Garmin