Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Odteraz sa zapotíte len pri behaní

Odteraz sa zapotíte len pri behaní
Iste dobre poznáte ten pocit, ak sa potíte a zo spoločnosti by ste najradšej utiekli. Vyskúšali ste už všetky prípravky, ktoré vám odporučili vaši známi alebo televízna reklama. A stále je to rovnaké. Čo robiť?
Máme pre vás jeden zaručený tip od odborníkov na dermatológiu: vyskúšajte antiperspirant Spiridea ForteDeo v účinnej krémovej forme na 7 dňovú starostlivosť. Práve tento prípravok pri dodržaní správneho postupu používania dlhodobo potláča nadmerné potenie.
Určite si položíte otázku, prečo práve tento výrobok? Veď všetky sľubujú tie najlepšie účinky...

Pretože Spiridea ForteDeo, obsahuje látku aluminiumchlorohydrát, ktorá cielene bráni nadmernému poteniu práve v podpazušných partiách, ale i na dlaniach či chodidlách. Pôsobí tiež antimikrobiálne, čím odstraňuje neželaný telesný pach. Krémová forma antiperspirantu je navyše šetrná a rýchlo sa vstrebáva.

A ešte jedna dôležitá vec

Obsahuje špeciálne vyvinutý parfum pre vysoko citlivú kožu, ktorý neinterferuje s vôňou iných výrobkov, čo umožňuje použiť vlastný dezodorant, parfum či vodu po holení s obľúbenou vôňou.


Antiperspirant Spiridea ForteDeo je výrobok od spoločnosti Spiridea, ktorá prináša na trh prvotriedne prípravky farmaceutickej kvality z oblasti dermatológie. Nadväzuje na viac ako 30-ročné skúsenosti jej zakladateľov, pričom stavia na overených poznatkoch z aktívnej práce vo farmaceutických spoločnostiach. V spolupráci s nemeckými laboratóriami sa upriamila na vývoj vlastných kvalitných produktov, obohatených o hodnotné inovatívne zložky.

11.10.2021 / Novinky / Autor: PR /  Foto: Shutterstock