Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Zdroj energie pre novú generáciu športovcov

Zdroj energie pre novú generáciu športovcov
Patríte k športovcom, ktorí neustále hľadajú nové výzvy a majú odvahu preverovať si svoje výkonnostné limity? Pri náročných tréningoch vychádzate zo znalostí o zdravom životnom štýle a zároveň ste si osvojili poznatky o sile výživy na rastlinnej báze? Tak práve pre vás je určený jedinečný zdroj energie – RAW rastlinné proteíny z klíčkov IRON VEGAN v proteínovom nápoji s príchuťou čokolády či vanilky!
Každá porcia proteínovej výživy Iron Vegan Sprouted ProteinTM obsahuje 17 gramov RAW rastlinných proteínov získaných z 5 druhov organických naklíčených zŕn a semien – hnedej ryže, amarantu, quinoy, prosa a tekvicových jadierok, ktoré sú jedinečným zdrojom energie.

Prebudené živiny

Klíčením sa proteíny štiepia na aminokyseliny a zvýši sa enzymatická aktivita zŕn a semien. Naklíčené semená sú tým najbohatším zdrojom enzýmov takých potrebných pre náš život. Klíčením sa znásobí taktiež množstvo vitamínov skupiny B, železa, horčíka i ďalších nutričných látok. Každý z rastlinných klíčkov použitých v proteínovej výžive Iron Vegan Sprouted ProteinTM bol naklíčený pri izbovej teplote, aby sa zachovali výživné látky, ktoré varením strácajú svoju energetickú hodnotu. Naklíčené zrná a semená majú zaručený organický pôvod, sú 100 % vegánske, neobsahujú lepok, sóju, umelé príchute a sladidlá a sú bez genetickej modifikácie. Organické kakao či organická vanilka dodávajú proteínovej výžive výnimočnú príchuť. Osladené prírodným sladidlom– stéviou.

Klíčky sú presne to, čo organizmus aktívnych športovcov potrebuje pre svoju vitalitu! Získajte energiu, posilnite si zdravie! Využiť potenciál naklíčených zŕn a semien, ktoré bežne konzumujeme neprebudené, je ten najúčinnejší a najefektívnejší spôsob načerpania sily z rastlinných surovín!

Proteínovú výživu Iron Vegan Sprouted Protein zakúpite v lekárňach.


5.2.2018 / Fit Hit / Autor: PR