Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Oveska: zdravá desiata z mlieka a ovsených zŕn

Oveska: zdravá desiata z mlieka a ovsených zŕn
Nemáte čas na raňajky alebo si v priebehu hektického dňa nestíhate pripraviť desiatu? Novinku Oveska z Mlékárny Kunín si môžete dať kedykoľvek počas dňa, a doplniť tak potrebnú energiu, ktorá vám vďaka obsahu ovsených zŕn vydrží ešte dlhšie.
Bratislava 13. mája 2021 –  Oveska poteší všetkých milovníkov čistých mliečnych chutí, ale aj tých, ktorí uprednostňujú ochutené mliečne výrobky. K dispozícii je v klasickej verzii len s ovsenými zrnami, ale aj vo variáciách s jablkom a so škoricou či s čokoládou.

Chutná Oveska, ktorú oceníte ako neskoré raňajky alebo bohatú desiatu, sa vyrába z mlieka a ovsených zŕn. Je prvým chladeným produktom v praktickom balení na slovenskom trhu, ktorý vzniká z poctivých surovín, ako sú kvalitné české mlieko, vybrané ovsené zrná a inulín, teda čakanková vláknina pomáhajúca správnemu tráveniu. Vďaka svojmu zloženiu Oveska predstavuje ľahko dostupnú, ale zároveň hodnotnú pochutinu, ktorá zaženie hlad a zasýti vás na dlhší čas.
Oveska je určená napríklad zástancom aktívneho životného štýlu, mamičkám, ktoré nemajú v každodennom zhone čas spomaliť, či študentom, ktorí chcú pri učení rýchlo načerpať nové sily. Poteší tiež tých, ktorí dbajú na svoj jedálny lístok, ale zároveň si chcú dobre pochutnať.

Vyskúšajte Ovesku s chuťou ovsených zŕn a mlieka alebo jeden z dvoch ochutených variantov: osviežujúcu kombináciu jablka so škoricou či jemnú krémovú variáciu s čokoládou. Oveska z Mlékárny Kunín je k dispozícii v sieti obchodov BILLA, COOP a CBA na Slovensku už teraz. Odporúčaná predajná cena je 0,79 €.

13.5.2021 / Fit Hit / Autor: PR /  Foto: Mlékárny Kunín