Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

VIDEO: Pandémia úraduje! Ako bude vyzerať finálna podoba Národného behu Devín – Bratislava?

VIDEO: Pandémia úraduje! Ako bude vyzerať finálna podoba Národného behu Devín – Bratislava?
V čase, keď organizátori dolaďujú posledné detaily TIPOS Národného behu Devín – Bratislava, ktorý by sa mal v roku 100. výročia svojho vzniku bežať 28. novembra, vláda SR opäť upravila pravidlá covid automatu a zmenila opatrenia vo vzťahu k organizácii športových podujatí. V praxi to znamená, že organizátori sa musia prispôsobiť a zmeniť niektoré pravidlá organizácie.
O tom, ako bude vyzerať finálna podoba „Devína“ budú rokovať všetky štyri inštitúcie zapojené do príprav storočnicového ročníka – Správa telovýchovných a rekreačných zariadení Bratislava, Slovenský atletický zväz, Slovenský olympijský a športový výbor a agentúra Be Cool. Už v najbližších hodinách budú vyhodnocovať dopady prijatých opatrení na plánovanú organizáciu pretekov.
Tento obsah tretích strán nie je zobrazený, kvôli chýbajúcemu povoleniu cookies tretích strán. V prípade, že chcete toto povolenie udeliť, môžete tak spraviť v nastaveniach cookies

Bez tohto súhlasu si môžete obsah otvoriť v samostatnom okne:
https://www.ta3.com/embed/20211119-hw-cd18c825-32c1-4c8c-b3c1-180fa9d2e0c7
Spoločný cieľ, aj vzhľadom na vysokú rozpracovanosť prípravy podujatia, je, aby sa podujatie uskutočnilo. Zároveň je potrebné vyhodnotiť všetky aspekty v súlade s prijatými reštrikciami a prípadným vykonávacím predpisom/vyhláškou, ktorá špecifikuje prijaté zmeny covid automatu.

„Ďakujeme vopred za pochopenie, nie je to pre nás jednoduchá situácia. Veríme však, že to spoločne – rovnako ako počas celej doby pandémie – zvládneme. O všetkom podstatnom v súvislosti so 73. ročníkom Národného behu Devín – Bratislava sa budeme snažiť čo najskôr informovať,“ napísali spoločne organizátori najstarších slovenských atletických pretekov zo STaRZ, SAZ, SOŠV a BE COOL.

19.11.2021 / Aktuality / Autor: Gabriel Bogdanyi/atletika.sk/SAZ /  Foto: Video: TA3