Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Polícia upozorňuje na dopravné obmedzenia v súvislosti s nedeľňajším maratónom

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, ktoré budú súvisieť s nedeľným bežeckým podujatím.
BRATISLAVA 1. apríl – Ako informuje bratislavská polícia na sociálnej sieti, v nedeľu 2. apríla v čase od 8:30 do 14:00 sa obmedzenia dotknú najmä mestských častí Staré Mesto, Ružinov a Petržalka. Dopravu na jednotlivých úsekoch budú priebežne spúšťať a uzatvárať v závislosti od pohybu bežcov. Obmedzenia budú vyznačené prenosným dopravným značením a riadené hliadkami dopravnej polície.

Nedeľňajšie obmedzenia sa dotknú najmä ulíc Pribinova, Landererova, Dostojevského rad, Karadžičova, Záhradnícka, Ružinovská, Odborárske námestie, Americké námestie, Špitálska, Námestie SNP, Uršulínska, Františkánska, Františkánske námestie, Biela, Michalská, Ventúrska, Panská, Laurinská, Štúrova, Jesenského, Mostová, Námestie Ľ. Štúra, Rázusovo nábrežie, Nábrežie arm. gen. Ludvika Svobodu, Dvořákovo nábrežie, Vajanského nábrežie, lávka Starého mosta, Viedenská cesta, Krasovského, chodník/Sad Janka Krála a Klokočova.

Zmenené trasy liniek mestskej hromadnej dopravy sú zverejnené na stránke Dopravného podniku Bratislava.

1.4.2023 / Bleskovky / Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.