Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Na stý ročník Medzinárodného maratónu mieru sa bežci i návštevníci budú môcť dopraviť Maratónskym expresom

Na stý ročník Medzinárodného maratónu mieru sa bežci i návštevníci budú môcť dopraviť Maratónskym expresom
Na stý ročník Medzinárodného maratónu mieru (MMM) v Košiciach sa bežci i návštevníci budú môcť dopraviť Maratónskym expresom.
BRATISLAVA 27. septembra –  V sobotu 30. septembra vyrazí z Bratislavy do Košíc a v nedeľu popoludní naspäť. „Zrýchlený Maratónsky expres pôjde po severnej trase s možnosťou nástupu a výstupu v Bratislave, Trnave, Trenčíne, Žiline, Liptovskom Mikuláši a v Košiciach. Odchod z Bratislavy bude v sobotu ráno o 9:12 hod. O deň neskôr v nedeľu, odíde z Košíc vlak o 15:50 hod," informuje Košice Región Turizmus. V závislosti od miesta nástupu a výstupu sa cena lístka bude pohybovať v rozpätí 19 až 33 eur. Cena zahŕňa miestenku. Košice Región Turizmus ale upozorňuje, že vzhľadom na to, že ide o mimoriadnu prepravu, neplatia na ňu žiadne zľavy, napríklad študentské či seniorské, ktoré platia pri preprave bežnými vlakmi Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK).
 „Súčasťou cesty z Bratislavy do Košíc bude párty vagón, v ktorom bude prebiehať sprievodný program. Pripravené bude aj zdravé občerstvenie a workshopy so skúsenými odborníkmi na športovú prípravu a výživu," približuje Košice Región Turizmus. V párty vagóne bude okrem niekoľkých blokov workshopov s odborníkmi na zdravú výživu aj premietanie filmov. Bližšie informácie o cenníku i cestovnom poriadku sú dostupné online.

Program pre bežcov počas cesty prináša zdravotná poisťovňa Dôvera.

27.9.2023 / Bleskovky / Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.