Bukovác sa stal víťazom tretej Zimnej desiatky

Tretia Zimná desiatka v znamení Bukováca a Kamenskej.
Tretiu zimnú desiatku vyhral v Bratislave Pavol Bukovác reprezentujúcim portál behame.sk  pred Gabrielom Švajdom (+ 18 s) a víťazom decembrovej prvej Zimnej desiatky Milanom Švecom (+ 42 s).

V súťaži žien bola najlepšia Lucia Kamenská z Marathon BB Team, ktorá vyše 10-kilometrovú trať na okruhu v centre hlavného mesta zvládla za 43:32 min. Druhá skončila so stratou 54 sekúnd Jana Menkynová, tretia v absolútnom poradí bola Eva Tulejová z Bratislavy (+ 1, 11 min) . Do cieľa Tretej Zimnej desiatky organizovanej spoločnosťou Be Cool dobehlo 272 bežcov.

Výsledky - tretia Zimná desiatka (10, 3 km):

Muži (absolútne poradie): 1. Pavol Bukovác (BEHAME.sk) 36:11 min, 2. Gabriel Švajda(adidas BE COOL team) 36:29, 3. Milan Švec (RunShop Bratislava) 36:53

Ženy (absolútne poradie): 1.Lucia Kamenská (Marathon BB Team) 43:32 min, 2. Jana Menkynová (Bratislava) 44:26, 3. Eva Tulejová (Rapid Bratislava) 44:43