Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

Neunerová je tehotná a šťastná

Dvojnásobná olympijská víťazka a držiteľka 12 titulov z majstrovstiev sveta už na sklonku svojej aktívnej činnosti netajila, že túži čoskoro si založiť rodinu
BERLÍN 11. novembra - Od marca 2012 už len bývalá nemecká biatlonistka Magdalena Neunerová a jej dlhoročný partner Josef Holzer budú mať potomka.

"Sme prešťastní a obrovsky sa tešíme," citoval Bild 26-ročnú dvojnásobnú zlatú olympijskú medailistku z Vancouveru 2010. Dieťatko príde na svet na jar 2014.

Držiteľka 12 titulov z majstrovstiev sveta Neunerová už na sklonku svojej aktívnej činnosti netajila, že túži čoskoro si založiť rodinu: "Chcem byť matkou. Všetci hovoria, že je to najkrajšia vec na svete. Určite to budem vnímať rovnako."

Neunerová a Holzer sa poznajú už od materskej školy. Rodáčka z Garmisch-Partenkirchenu odmietla prezradiť, či pôrodu bude predchádzať svadba. V jednom však má jasno: "S návrhom musí vyrukovať môj partner. V tomto som staromódna." Bild uviedol, že Neunerová napriek tehotenstvu plánuje pôsobiť ako odborná spolukomentátorka počas ZOH 2014 v Soči.


11.11.2013 / Bleskovky - biatlon / SITA