AaAaAaAaAa
Beháme.sk

V Taliansku Segeč na 13. mieste v šprinte

Šprint na 1 km voľnou technikou - FIS preteky - Santa Caterina Valfurva (Tal.)
SANTA CATERINA 30. novembra - Slovenský reprezentant v behu na lyžiach, 19-ročný Andrej Segeč (Ski Team Jase Látky), obsadil 13. miesto v šprinte voľnou technikou v juniorských pretekoch v talianskom stredisku Santa Caterina Valfurva. V ženských pretekoch FIS rovnako v šprinte voľne obsadili Slovenky Eva Segečová (Ski Team Jase Látky) a Daniela Kotschová (Lyžiarsky tím Slovenska) 22. a 23. miesto. Medzi mužmi bol najlepší zo slovenských šprintérov Martin Kapšo (MKL Kremnica) na 28. mieste. V nedeľu sa Slováci popasujú so súpermi na tratiach 5, 7,5 a 10 km klasickou technikou rovnako rozdelených podľa vekových kategórií.