Junior Segeč tretí na 7,5 km klasicky

Preteky FIS v behu na lyžiach v Taliansku - výsledky Slovákov
SANTA CATERINA 2. decembra - Slovenský reprezentant v behu na lyžiach, 19-ročný Andrej Segeč (Ski Team Jase Látky), obsadil výborné tretie miesto na 7,5 km klasickou technikou na juniorských fisových pretekoch v Taliansku. V stredisku Santa Caterina Valfurva boli rýchlejší ako Segeč v konkurencii 96 pretekárov iba víťazný Talian Sebastiano Pellegrin a jeho krajan Simone Romani. Segečovi sa darilo aj v sobotňajšom šprinte voľnou technikou, v ktorom obsadil 13. miesto.

V kategórii žien na 5 km klasicky skončila Eva Segečová na 24. mieste a medzi mužmi na 10 km klasicky bol Erik Urgela štyridsiaty šiesty. Martinovi Kapšovi patrila vo výsledkoch 48. pozícia. Najlepšou spomedzi slovenských junioriek na 5 km klasicky bola Barbora Klementová na 16. priečke.