Cookies

Na naších stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Behame.sk.
Bližie informácie nájdete v Pravidlách používania cookies. Spracovanie a správu cookies nastavíte priamo vo Vašom prehliadači.
Súhlasím
Načítavam...
Beháme.sk
Zvoľte veľkosť písma:
AaAaAaAaAa
Beháme.sk

V Žiari Keňania, v Trstíne Valent a Maníková

V Žiari Keňania, v Trstíne Valent a Maníková
Výsledky víkendových bežeckých podujatí na Slovensku
BRATISLAVA 12. mája - Výsledky víkendových bežeckých podujatí na Slovensku:

ŽIAR NAD HRONOM: 10. ročník Žiarskeho mestského polmaratónu

Muži (absolútne poradie, 21,0975 km): 1. Moses Kipruto Kibire 1:10:44,4 h, 2. Bernard Muinde Matheka (obaja Keňa) 1:14:31,8, 3. Matej Rafaelis (Hydro údržba) 1:17:02,9. Ženy (absolútne poradie, 21,0975 km): 1. Hellen Jepkosgei Kimutaiová 1:22:54,4 h, 2. Gladys Jepkurui Biwottová (obe Keňa) 1:22:55,5, 3. Lucia Vlčáková (ŠK Dukla B. Bystrica) 1:25,08,2.

Kompletné výsledky polmaratón

Muži (absolútne poradie, 5044 m): 1. Peter Ursíny (Atléti BS) 17:38,0 min, 2. Július Korčok (AK Krupina) 18:03,4, 3. Maroš Lukáč (Apollon Fitness) 19:39,1. Ženy (absolútne poradie, 5044 m): 1. Veronika Ľašová (AK Krupina) 19:29,8 min, 2. Aneta Smerčiaková (ŠK Dukla B. Bystrica) 21:06,3, 3. Lucia Vagáňová (Prievidza) 21:30,9.

Kompletné výsledky 5 km
TRSTÍN: 20. ročník cezpoľného behu Memoriál Františka Daniša

Muži (absolútne poradie, 8090 m): 1. René Valent (behame.sk) 29:04 min, 2. Filip Moravec 29:12, 3. Ján Moravec (obaja TJ Spartak Myjava) 31:25. Ženy (absolútne poradie, 8090 m): 1. Ľubomíra Maníková (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 31:47 min, 2. Dagmar Vargová (AK Bojničky) 35:45, 3. Ľuboca Toporová (ŠK pre Radosť) 38:38.

Kompletné výsledky

PARTIZÁNSKE: 5. ročník Bežeckých pretekov rekreačných aj registrovaných bežcov


Muži (absolútne poradie, 10 km): 1. Tomáš Podpora (Bikeacademy.sk) 36:01 min, 2. Andrej Páleník (MPK Dolný Kubín) 38:08, 3. Jozef Šovčík (RM Sport Resort) 40:21. Ženy (absolútne poradie, 10 km): 1. Katarína Balážová (Brodzany) 49:00 min, 2. Sylvia Behúlová (Golianovo) 51:24, 3. Miroslava Valentová (Bánovce nad Bebravou) 52:36 min.

Muži (absolútne poradie, 4 km): 1. Martin Turček (Obec Krásno) 14:25 min, 2. Stanislav Mrva (ŠOG Nitra) 15:07, 3. Miroslav Uhlár (Vrbany) 16:43. Ženy (absolútne poradie, 4 km): 1. Paulína Avenová (ZŠ s MŠ Veľká okružná) 16:22 min, 2. Simona Hudoková (ETOS Slovakia) 16:46, 3. Petra Šlosárová (Partizánske) 16:53.
12.5.2019 / Bleskovky / Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené. /  Foto: SITA